Довжина автобусного маршруту 16 км. У час пік автобус переходить на режим експреса, тобто значно зменшує кількість зупинок, внаслідок чого тривалість - вопрос №2625155

поїздки від початку до кінця скорочується на 4 хв, а середня швидкість автобуса збільшується на 8 км/год. З якою швидкістю їде автобус у режимі експреса? Задача для 10 класу