Доброго дня,скажіть будь ласка ,мій хлопець бабтист(приймав хрещення),мене хрестили у православній.В церкву ходила рідко, але зараз все змінилось і - вопрос №2661819

маю бажання почати ходити.Чи можна мені прийняти віру хлопця, щоб в нас надалі було все добре? Для мене не принципово у яку церкву ходити, но знаю що йому не можна одружуватись зі мною, а ми любимо оин одного і хочемо, щоб все було по правельному і в майбутньому було благословення для нашої сім"ї?

Ответы

если для вас не принципиально в какую церковь ходить, то вы не православная. А потому и ходить вам можно куда угодно душе вашей… хоть к баптистам, хоть к буддистам… хоть к сатанистам… всё одно.