ЗМІ - вопрос №267931

доброго вечора! мене цікавить таке питання! підліток 15 р. почав близько 4-х місяців тому цкавитись кримінальною хронікою із ЗМІ, іноді одну і ту саму статтю перечитує багато разів, сам мотивує це цікавістю, проте непокоїть в деякій мірі маніакальний інтерес до такої інформації?

Ответы

Здравсвуйте, Ipa.

Действительно, если подросток не «прикалывается» — похоже на болезненную навязчивость.

Точное заключение  может дать Вам психиатр, после осмотра и обследования.

Вы можете обратиться в районный ПНД. А если хотите сохранить анонимность к частнопрактикующему врачу.

Есть ли ешё симптомы, которые Вас настораживают?

Думаю. що нічого тут такого поганого немає. Просто це перехідний вік і він таким чином грає у свою гру. Купіть йому детективні ромони і відволічіть хлопця від хронік. Якщо треба поговорити докладніше — пишіть (я з України).