В 2004 році,під час розгляду в кримінальній справі(особливо тяжкий злочин)касаційна інстанція Верховний Суд України,був присутній захисник. На сьогодні стало відомо,звідповіді КДКА на запит,що цей - вопрос №2686247

захисник отримав свідотство лише у 2005 році. Чи може це слугувати підсьавою для перегляду ухвали суду за нововиявленими обставинами? І які основанія на той час були передбачені в законів, щоб особа могла надавати захит обвинуваченому в суді? Дякую.
1 ответ

Ответы

Здравствуйте, Андрей!
Вы задали вопрос в категорию «Психология», а вам нужно задать этот вопрос в рубрику «Юриспруденция» - http://www.liveexpert.ru/topic/law