Доброго дня. В мене така ситуація, зустрічався з дівчиною 4рази в продовш 3 років всі рази ми розходились і були досить великі так би мовити перериви просто друзі, но 4 раз ми з нею пробули разом - вопрос №2744766

майже 2-місяця потім вона захтіла перерив 2-3 місяця так сказати відихнути один від одного пройшло 2 дня нашого перериву вона поїхала на село на 1 день на свято випила вина і почала мені писати зайка вибач я тебе люблю я нехочу того перериву одним словом просила вибачення в той момент вона була випивша після тих слів ми почали знов зустрічатись вона приїхала з села пройшов день чи два вона почала викладати фото в інстаграмі що вона за кимось дуже скучила що любить в них всьо взаїмно і т д, я спитався шо то таке шо то всьо означає і чи вона скимось іншим зустрічається вона відповіла що ні тоді я задав питання чи вона його любить вона перевела тему ніби мені то нетреба знати, я пробував з нею говорити но вона сказала що це мене нестусується довіра зовсім пропала коли вона приїхала з села пройшло десь 2-3дні ми розтались обяснивши це ніби в неї навчання, і я їй багато забороняв (курити, пити, переходити межі з іншими хлопцями а і її батьки були проти наших стосунків бо їм хтось щось наговорив сама головна причина нібито я їй зрадив хоть це нетак їй просто хтось таке сказав тоїсьть збрехав), я пробував просити вибачення казав що люблю дуже сильно що я їй незраджував но то непомагало вона сказала на щот зради що вона вірить фактам нібито в неї є фото я просив показати фото вона спочатку тянула час потім сказала що видалила потім сказала що попросить щоб скинули щераз то тоді покаже, пройшло 1-2дні я домовився з нею зострітись вона відмовилась я пішов до її дому зранку чекав її я знав коли вона виходить з хати вона вийшла ми почали говорити про нас я казав шо люблю боюсь втратити бо воно так дійсно є казав шо зради небуло давай почнем все спочатку дав час подумати потім вона найшла відмазку ніби нема часу і побігла, я їй написав в обід ( привіт, що робиш) вона написала що подумала я спитав яка її відповіть вона сказала що нам краще бути друзями що смислу нам бути разом вона небачить тоді я спитав що ці 3 роки коту під хвіст на що вона відповіла получається так я почав просити знов вибачення казати що зради небуло т д пройшло десь пів години вона написала що готова попробувати все спочатку але на вільних стосунках но тут тупік вона себе веде як нібито мене зовсім не існує сьогодні коли я з другом підійшов до неї з ним вона привіталась нібито обняла( в нас так в компанії всі вітаються хлопці з дівчатами) а до мене просто сказала привіт просто і всьо потім друг пішов і ми остались двоє пішли гуляти вона слухає музику в наушниках і говорить по телефону зі мною майже не спілкується, сьогодні я пробував її запросити на кіно в кафе поїздка на конях но вона відмовлялась казала що в неї всі дні заняті хтів домовитись коли їй буде зручно но і тут відмова почав з нею говорити що сталось і т д чому вона так різко почала ставитись до мене ніби ми тільки шо познайомились вона сказала що в неї до всіх таке ставлення стало тоїсьть до кого було хороше ставлення стало погане, до кого було погане стало хороше, питався чо довіра пропала вона сказала що їй багато людей зраджували і тепер вона нікому недовіряє що тепер їй на всіх пофік в тому числі і на мене крім рідних і тварин почала говорити шо щось має статись через 2 тижні вона то дуже хоче але боїться одним словом пішла від теми коли я спитав шо має статись вона сказала не моє діло мене то не стосується.І тут я загнався в тупік і незнаю що робити. Поможіть будь ласка я боюсь її втратити зовсім я її дуже люблю вже вже три роки.
1 ответ

Лучший ответ по мнению автора

Добрий день, Тарас!
Можливо Ви сподобалися дівчині, але коли стали дуже тиснути на неї, бажання бути з Вами в неї  зникло. Поміняйте поведінку, не показуйте дівчині свою стурбованість. Погоджуйтесь бути другом і тихенько (не тиснучи) на неї давайте їй  зрозуміти, що Ви і є той самий, хто їй потрібен.
Дуже бажаю Вам взаєморозуміння з дівчиною і любові.