Доброго дня! Не знаю більше куди і до кого звернутися .Я дійсно не знаю що робити і чого чекати, надіюся на вашу допомогу. Трохи більше року назад будучи у відносинах я познайомилась з чудовим - вопрос №2747859

хлопцем з яким в першу чергу були спільні інтереси і начебто розуміння. Він мене так зацікавив, мені було приємно спілкуватися з ним. я бачила що я йому подобаюсь і звісно розуміла що і він мені починає шалено подобатись. Я покинула свого хлопця і почала зустрічатися з новим, цим самим… Я закохалася. Я шаленіла від того як він мені відкривався, як він кохав, як показував що кохає, він старався дати мені все що я хотіла… У нас різниця у вікові, я старша від нього на 2.5 роки, але для мене це не проблема, і для нього начебто також, мені зараз 20, а йому 17. (були рік разом) Коли у нас мало бути пів року ми розійшлися, Він знайшов іншу.І це я зі своїми сварками, я мала ставати кращою для нього, а ставала лише гіршою. Я два місяця його повертала ,і я це змогла зробити. Після примирення все було чудово, найкраще, окрім моєї образи, я весь час згадувала його слова коли він був з іншою.Ми, щоб наздогнати втрачене, вирішили піти двоє вчитися. Вступили, кожного дня бачилися, що на навчанні що після. З часом це ніби почало набридали, дійшло до того що в мене стався нервовий зрив і не лише із за недорозуміння з коханим( сімейні проблеми, фінанси на навчання і т.д.) Я почала зриватися на коханому, він терпів терпів, ми роходилися і зходилися. Друзі, його друзі для нього стали вище всім, а на мене він почав забивати… Я просила останній шанс не раз, він повертався, він просив повернутися, я поверталася… Після останньої сварки мене жорстко перемкнуло і вирішила відомстити за все, за те що забував про мене, нехтував всім. Так він старався, але і я старалася хоча характер маю жахливий… Я його покинула і пожаліла… Хотіла повернути його, він відмовився, я почала погрожувати всім що можливо було, навіть те що вагітна, що від цього він почав мене ненавидіти і сказав що я жахлива людина і жалкує про все що було між нами. Звісно ми поговорили після цього всього спокійно, я за все подякувала йому. А він запропонував дружбу і пообіцяв що всеодно буде поряд, але що ніколи не повернеться… Чесно, я кохаю його, і в більшості описані тут наші сварки, але по при це все були чудові моменти, я знаю що і в нього почуття ще є, але він здався. Я дуже хочу повернути все, хочу повернути його, мені ні хто не потрібний крім нього. і ЗАРАДИ НАШОГО З НИМ МАЙБУТНЬОГО Я ГОТОВА ЗМІНИСЯ. Що мені робити? як його повернути? як почати все з чистого листа? Якщо говорить що ніколи не повернеться, чи можливо змінити його думку ,і як це зробити? Я стати тією самою для нього?
1 ответ

Ответы

Здравствуйте какая помощь вам нужна?