Будь-ласка допоможіть розв‘язати задачу: До джерела струму напругою 12В послідовно , а потім паралельно було підключено 2 однакові резистори опором 2400м кожний . Визначіть силу струму в кожному - вопрос №2825836

резисторі при першому і другому варіанті з‘єднання.
1 ответ

Ответы

Влада, здравствуйте. Вы задали вопрос в категорию Психология, психологи этим не занимаются. Вам надо задать вопрос в категорию Учеба и Наука. Успехов Вам во всем!!!