У мене немає менструації, УЗД вагітності не підтверджує, кисти немає. тест негативний.Що це може бути? - вопрос №2827215

Ответы

Доброго дня! Порушення циклу менструацій можливе через багато причин, По -перше, скільки Вам років? По-друге, можливо збій через нервове перевантаження, стрес, також дуже важливу роль (75%) відіграє збалансованіть Вашого харчування. Гарного дня!