Доброго дня!!Я звертаюсь до вас з такою проблемою:У мене дуже сильно випали брови і знизу під бровима з'являється червоний контур..Багато стверджують,що це від косметичних засобів,але воно у мене вже - вопрос №3044841

4 роки і не проходить… Певний період користувалася олією календули, але мені здається, що вона тільки заспокоює шкіру!!! Потребую певної поради…
2 ответа
Добрый день.

Порекомендовал бы Вам первым делом сходить к дерматологу для осмотра.
Нужен очный осмотр дерматолога и… пишите на русском!
По мнению автора лучший ответ отсутствует.