Доброго ранку 4 місяці назад в мене був перший статевий акт без контрацепції але хлопець витягнув ще до сімявиверження після того місячні в мене затрималися на 2 тижня десь за 10 днів після статевого - вопрос №3051019

акту ми зробили тест струменевий який дав одну смужку потім в мене почалися місячні дуже болів живіт в перший день так зазвичай мене болить в перший і другий день і дуже багато текло потім після місячних ми зробили ще один тест також струменевий який дав одну полоску потім в мене десь за місяць знов почалися місячні такі як завжди без будь яких зупинок чи болісним відчуттів потім ми зробили ще один тест також струменевий який також показав одну полоску потім в жовтні місячні мали бути на початку але їх не було я зробила ще один тест також струменевий і дав також одну полоску потім в середині місяця почалися місячні але той місяць я була на нервах навчання одна дома все було на мені я сильно нервувалася і місячні в мене були не рясні перших 3 дня були звичайні а дальше по одній дві краплі після закінчення місячних десь за тиждень ми знову зробили тест і він дав одну полоску протягом всього того часу мене не тошнило я не бігала в ночі в туалет в мене не збільшилися груди я десь поправилася на 1 кг і то через то шо я багато люблю солодкого в мене не набрякали ноги і не було ніяких неприємних відчуттів можете мому хлопці пояснити шо все нормально і я не вагітна і немає причин для хвилювання бо він знову хоче робити тест а мене вже бісить робити ті тести я не приймаю ніяких ліків і всі тести ми робили приблизно під вечір але перед тим в туалет я не ходила 4 5 годин і води перед тим також не пила
1 ответ

Ответы

Добрый день, при начале половой жизни так бывает ( не регулярные) со временем все нормализуется. Не нужно постоянно делать тесты.

Алексей Александрович