Задача Химия. Нужно решение - вопрос №3067549

1)Суміш пропану та етилену об"ємом 800 мл.(н.у.)знебарвила 200 г бромної води з масовою часткою брому 1,6%.Визначити об"ємну частку етилену в суміші.Скільки хлору за масою знадобиться для хлорування цього об"єму етилену?
2)При пропусканні бутену через бромну воду маса розчину збільшилася на 12,8 г.Скільки газу за об"ємом втупило в реакцію?

Лучший ответ по мнению автора

Другие ответы

2) 1,79 л