як зробити щоб сни незбувались? - вопрос №3081816

Мени час від часу сняться сни про майбутне. Спочатку то приводило просто до забавного відчуття «дежавю», але потим мені приснивсь сон де я плачу над померлим другом, звісно я забув про той сон як про простий кошмар. Але коли настав той трагічний день і я сидів над своім другом мене охопило дожаху страшне відчуття того самого «дежавю», воно небуло схоже на ти инші які були раніше, то було сильне відчуття ніби я уже там був і просто подругому колу промотувалась плівка. Я б просто забувби прото як про жахливий сон, але мені знову сняться сни і нацей раз про мою кохану дівчину, як я уже над нею стою на колінах у сльозах.
Скажете маячня і дурня, я тож так думаю. Але час від часу я знов зустрічаю то чуття, и дотогож бачу те чого бачити неповинен. Наприклад у темряві я чітко бачив щось схоже на лице демона яке стояло в іншій кімнаті і чіткодивилось мени у очі, і то несон а наяву, я закляк і ледь відірвав погляд.Мене постійно переслідуе відчуття що хтось поруч е. А останнім часом як випю то перестаю бути собою, я нікого навіть недумаю боятись, для мене фізична біль просто перестае існувати, мій язик стае моім ворогом. Я перестав зовсім вживати спиртне томущо нелюблю коли я не можу себе контролювати, бо боюсь комусь зашкодити, можу вигадати таке що людині буде боляче через мене а мене будуть жаліти.
Я вважаю себе свого роду атеістом, но ніяк непідтримую іх віри чи що там. Я вважаю кожен мае право на життя і сам собі вибирати у що вірити прицьому старатись нешкодити іншим людям як морально так і фізично.
Я розумію що зімною щось нетак, але незнаю як і чому, тому хочу запитати поради як зробити так щоб мои сни і відчуття «дежавю» мене неторбували.

Ответы

— Здравствуйте, игнорируйте всё плохое или находите как направить это на способствование добрым делам. Живите право, правильной жизнью на радость святым людям.
Дам вам пораду, не потрібно весь час перебувати в зміненому стані свідомості, Протилежного «чаклуну» також потрібно прокачувати.