Здали аналіз в 2 лабораторіях в одній: - Гліадин, антитіла lgA - Гліадин, антитіла lgG В другій: - Антитіла до гліадину (деамінізовані пептиди)lgA ELiA - Антитіла до гліадину - вопрос №3164761

(деамінізовані пептиди)lgG ELiA Аналізи різні в першій лабораторіі виходять за межі lgG. В чому різниця між типами аналізів між лабораторіями? Які більш точні аналізи? Дитині 2.5 років.

Дополнение автора от 12.02.19 00:34:53
Теперь по результату анализа (Гліадин, антитіла lgG) 18.4 при норме 12.5 поставили на без глютеиновую диету. Вопрос, что за разные антитела?
1 ответ

Ответы

Это разные антитела