Черкассы

dvokat.kiev@ukr.net>: Доброго дня! допоможіть з консультацією. Я пропустив строк по прийнятті спадщини, тепер поновляю їх. Звернувся до суду щоб подати заяву. Але в заяві сказали що потрібно - вопрос №3258187

вказати реальні причини, які при чому документально підтверджені, чому я не прийняв спадщину протягом 6 місяців і порушив цей строк. Що мені написати в заяві? Якщо я не знав.! Що написати в заяві??і ще одне важливе питання якщо мої брат і сестра прийняли спадщину (нас трое у сім’ї дітей)… то у заяві де відповідач мені писать обох (брата і сестру )чи когось одного ???? дуже вдячний за допомогу!…
1 ответ

Ответы

Давайте документы
Буду рад помочь