різниця у віці - вопрос №330237

доброго ранку… мені 18 років… я познайомилась з хлопцем старшим за мене на 19 років, до того щей розведеним, який має дитину… дружина від нього пішла до іншого, а він пояснює мені що він занадто добрий і благий, і що яніколи такого не зустріну… він мене переконує, що всі хлопці хочуть лише використати… а він не такий… мама проти цихстосунків… я не знаю, що робити

Лучший ответ по мнению автора

Добрый день! Не против, если я буду писать на русском? Мне так легче.

Чтобы передать Вам мои мысли, я покажу такой расклад: представьте, что когда этому мужчине было 19 лет, Вы только родились — существенная разница в возрасте. Все дело в том, что вы еще слишком молоды. Вы спешите жить и думаете, что не сможете найти достойного человека. А ведь это не так. У Вас еще все впереди, Вам стоит послушаться свою маму, поскольку она плохого не желает Вам. Представьте себя на ее месте — Вы хотели бы лучшего для своей дочери? Да и потом, со временем, даже если все сложиться хорошо, интересы поменяются, и вместе вам будет скучно, не о чем будет поговорить, ведь иногда сложно найти общую тему для разных поколений.

Лучший ответ по мнению автора

Другие ответы

 Доброго дня, Аліно!

 На мій погляд те, що чоловік нав`язує  думку, що всі хловці хочуть Вас лише використати, а він один такий благородний принц і ніде такого більне не зусріти свідчить не просто про його завищену самооцінку, а ще й про нещирість почуттів та дость неприховані спроби маніпулювати Вами та впливати на волю. Почуття та занепокоєння матері досить зрозумілі та обґрунтовані. Різниця в 19 років дійсно просто не може не накласти свій відбиток на відносини, це різниця в світогляді в спийнятті багатьох речей.

 Переш ніж поринати в такі стосунки, як кажуть с головою, треба все взвісити та обміркувати. Якщо Вам потрібна консультація, можете завжди звернутися до мене.

 З повагою, Вероніка.