В мене різко погіршилось життя до такої степені що жити незнаю як і як з того вилізти і чесно кажучи я впевнена що то хтось мені допоміг щоб аж так погано було з грішми незнаю шо робити і як жити - вопрос №3347544

дальше

Ответы

На вас есть порча, все жизненные дороги закрыты, но это поправимо нужно проводить работу чистить и открывать дороги
Сейчас занят
Проявите смирение и терпение, все наладится.На будущее просьба писать на русском.Переводчиков нет.