Доброго дня. Не знаю до кого мені звернутись мучить тошнота крутиться голова стан ніби я не я 2.5 місяці назад родила кесерово по гінікології маленький узел фібріоми гімоглобін 112 тільки літо і мені - вопрос №3353938

так погано. Що це може бути і куди мені піти? Дякую
1 ответ

Ответы

Инна, здравствуйте. Вы задали вопрос психологам, психологи не врачи. Обратиться надо в больницу по месту жительства и описать симптомы, врач должен Вас видеть, видеть результаты анализов.