Доброго вечора. В дитинстві мені мили голову народними засобами і все з волоссям було добре поки я не почала краситися. Красилася я 3 рази і тим дуже спортила волосся. Воно в мене почало дуже сильно - вопрос №3357132

випадати і я згадала що можна мити кропивою без шампунів як мені це робили в дитинстві. І я почала мити. Мию кожен день. Один день жовтками з 2-ох яєць а один день кропивою. Так волосся почало менше випадати але після кожного миття кропивою або жовтками воно дуже жирне. Я змушена так ходити бо шампунями більше мити не хочу. Але ходити з жирним я теж не можу. Скажіть будь ласка що мені робити?
1 ответ

Ответы

Здравствуйте! Мойте горчицей, она очень хорошо обезжиривает.