Шуази-ле-Руа

Роковський придбав в автосалоні “Техносвіт” у кредит автомобіль “MAZDA 626”. Сплативши ¾ вартості автомобілю, Роковський звільнився з постійного - вопрос №3428316

місця роботи, і протягом 3 місяців платежі до салону не надходили. У зв’язку з цим адміністрація салону звернулася до суду з позовом до Роковського. У позові зазначалося про стягнення з Роковського всієї залишкової суми, хоча до кінцевого строку сплати залишалося 6 місяців. Суд позов салону “Техносвіт” задовольнив. Роковський оскаржив рішення суду, зазначивши, що це суперечить умовам договору, який передбачає періодичні платежі. Які строки передбачені для погашення кредиту за покупку автомобіля, телевізора, інших речей? Як повинен сплачуватися кредит? В якому порядку вирішуються питання про стягнення заборгованості?

Лучший ответ по мнению автора

Buh

Если истцом не заявлялось требования о расторжении договора с возвратом всей суммы, то суд апелляционной инстанции должен отменить решение суда и вынести новое решение о взыскании только тех платежей, срок уплаты которых наступил. Если же по договору есть условие о возможности расторжения договора при неуплате, то у кредитора есть право взыскания всей суммы.

P.S. Не забудьте, пожалуйста, выбрать лучший ответ на Ваш вопрос: если потребуются разъяснения, Вы можете получить их, обратившись в чат.