Помогите пожалуйста решить задачу!!! Очень прошу - вопрос №372401

Струм 20 А, протікаючи кільцем з мідного дроту перерізом 1 мм2, створює в центрі кільця напруженість магнітного поля Н=178 А/м. Яка різниця потенціалів прикладена до кінців дроту, що утворив кільце?

Лучший ответ по мнению автора

Напряженность поля в центре кольца H=I/2r, откуда находим радиус r,  r=I/2H. К концам провлоки приложено напряжение U=IR, где R=pl/S. p- удельное сопротивление, l=2pir — длина проовлоки, S -поперечное сечние. U=Ip2pir/S=p2piI2/2HS=pI2pi/HS=0,0175*400*3,14/178=0,12 B

Лучший ответ по мнению автора

Михаил Александров