Доброго вечора. Мене довгий час щось здавлює в горлі, була в Лора дивився сказав що ніяких проблем не бачить, узі щитовидки також робили все в нормі, аналізи разі здавала повишені тільки лейкоцити, - вопрос №3936639

приписували вже куча різних таблеток і уколи нічого не допомагає. Лор отправив до нервопатолога той приписав заспокійливі також не допомагає. Підскажіть будь ласка що це може бути і до кого ще замкнутися?
1 ответ

Ответы

Это русский сайт.