Киев

Ч. подала адміністративний позов до Головного Управління МВС України в Н-ській обл., у якому просила суд визнати незаконним та скасувати наказ “Про покарання працівників РВ ГУМВС України в Н-ській - вопрос №4072054

області” в частині її звільнення з органів внутрішніх справ, поновити її на посаді, а також нарахувати і виплатити середню заробітну плату (грошове утримання) за час вимушеного прогулу Які обставини має з’ясувати суддя після одержання позовної заяви? Які рішення він може ухвалити щодо даного випадку?
1 ответ

Лучший ответ по мнению автора

Подготовиться к делу и отменить наказ. Или не отменить.