Одесса

Доброго дня!Допоможіть вирішити ситуацію.Я брала кредит під розписку у розмірі 150тис грн,позичальник дав мені реквізити Європейського банку,але гроші я так і не вивела,а повертати повинна.Він на - вопрос №4313727

изображение из вопроса изображение из вопроса
зв'язок не виходить, щоб якось вирішити цю ситуацію, а інакше після того як він не отримає виплати мене буде передано в суд.Банк постійно запрошує різні поповнення для виводу, а сьогодні написали, що якщо ще не буде поповнення в розмірі 7500тис, то гроші просто спишуть, а я повинна буду йому просто получається віддавати свої кошти.

Лучший ответ по мнению автора

Buh

Здравствуйте! Вы просто нарвались на мошенников. Если денег никаких не получали, то никаких денег им не платите. Пусть докажут, что средства вообще переводились на Ваш счет, к которому у Вас был доступ.