Доброго дня!Ми плануємо вагітність 8 міс.При здачі "кучі"аналізів виявилось,що підвищений ТТГ 6.57(Т3,Т4 норма).поставили діагноз гіпотеріоз!також пролактин 30...лікар ендокринолог призначила - вопрос №4314902

ектирокс дозу 25 мкг протягом 2 місяців, на пролактин призначили достинекс по 1 таб.2р.тиж.на 3 тижні… На даний час Я перездала аналіз (ТТГ- 5.2) лікар призначила нову дозу 50 мкг еутирокса, сказала, що вагітність можлива і при таких показниках, але критичні дні повністю збились, затримки по 12 днів.Чи правильно вибрана схема лікування?

Ответы

Здравствуйте.
Схему лечения всегда можно обсудить с лечащим врачом, если это необходимо и есть сомнения по поводу назначенного лечения.
На фоне гормонального сбоя у вас возможен сбой цикла, так и есть-задержки.
В разделе Медицина-возможно найдется эндокринолог, проконсультирует.