. Кут між похилою та її проекцією на площину α дорівнює 60° (рис. 2). Знайдіть довжину перпендикуляра, проведеного до цієї площини, якщо довжина - вопрос №4315164

проекції дорівнює √3… Кут між похилою та її проекцією на площину α дорівнює 60° (рис. 2). Знайдіть довжину перпендикуляра, проведеного до цієї площини, якщо довжина проекції дорівнює √3.
1 ответ

Ответы

Рисунок приложите. Ответ: 3

Михаил Александров