4. Електрон вилітає з точки з потенціалом 150 В зі швидкістю 500 км/с. Яку швидкість матиме електрон у точці з потенціалом 175 В? 5. Два заряди взаємодіють у повітрі на відстані 9 см. На якій - вопрос №4327048

відстані їх потрібно розмістити у воді, щоб сила взаємодії не змінилася? 7. Куля радіусом 0,5 см, що має заряд 10 нКл, поміщена у гас. Густина матеріалу, з якого виготовлена куля, 1500 кг/м3. Знайти напруженість вертикального електричного поля, у яке треба помістити кулю, щоб вона плавала усередині гасу.
1 ответ

Ответы

4) 3000 км/с
5) 1 см
7) 360 кН/Кл