Киев

Доброго дня! Мене звати Наталія. Я перебувала 5 років у цивільному шлюбі. Нещодавно з чоловіком розійшлись. І я поїхала до Польщі на заробітки. Чоловік почав робити мені всілякі неприємності. Поїхав - вопрос №4369328

до батьків і розбив вікно і облив будинок фарбою. Написав заяву на встановлення батьківства. І в службу дітей написав що донька знаходиться в поганих умовах. А я вживаю постійно алкоголь і наркотики. А поїхала я на роботу займатися проституцією. Після того коли він пошкодив вікно я розмовляла з своєю знайомою. І кажу що я буду збиратись до дому. Бо така ситуація. Чоловік робить шкоду. Вона каже заспокойся чого ти будеш їхати. Я тут зараз розберусь. Через 3 години мені подзвонила мама і сказала що чоловік подзвонив і попросив вибачення і запитав скільки винен грошей. Я взагалі не зрозуміла бо на нього це зовсім не схоже. Ще пізніше зателефонував чоловік і каже що приїхали 2 хлопці попросили від'їхати і шляхом вимагання чоловік скинув 13000 моїй мамі на карту. Я їздила до слідчого і він сказав що я навела цих хлопців. Що може бути в такій ситуації. А з приводу написаних чоловіком заяв він пояснив це тим що так хоче мене повернути.

Лучший ответ по мнению автора

Здравствуйте, Наталия. Увы, но на данном сайте нет юристов, специализирующихся на законах Украины. Но, пока законодательства нашей и вашей страны не сильно отличаются. А это значит, что вашей вины в произошедшем нет. Если все так, как вы изложили здесь, значит вина за вымогательство и пр. лежит на вашей подруге. Тем не менее при последующих вызовах следователя старайтесь приходить в отдел полиции в присутствии своего адвоката. Он поможет вам не попасть в беду от незнания своих прав и норм законов.
Лучший ответ по мнению автора

Елена