Постійні сварки з мамою, приводять до дипрессії - вопрос №463895

Доброго дня, мене звати Катя мені 16. Буду писати на українській, сподіваюсь зрозумієте. Я дуже потребую поради, допоможіть молю. З самого дитинства я не ладила з мамою, в неї було важке життя, її покинув чоловік (мій батько)і почалось щось страшне їй було дуже важко, але все минулось. Коли мені було 6 років вона вдруге одружилась, але далеко не по коханню,просто від без виході. В другому шлюбі в мене народився братик (в 7 років). втіроки за якесь криве слово або не виконане мною завдання, вона мене била всім, що було під рукою, було діло коли і ногами. Це важко. З появою братика я відійшла на 2 план. Та і зараз коли йому 8, а мені 16 ситуація не змінилась. При будь-якій сварці з молодшим братом я винна, і навіть не розібравшись в ситуації мене винять. Часто в мене відбувають зриви, я не можу терпіти цю не справедливісь, і починаю виясняти відносини, але щоб я не говорила моїх слів ніхто не чує. При кожній сварці мама нагадує мені який у мене важкий характер, яка я погана дочка, як можна такою бути, що в мене ніколи друзів не буде...і що я повна невдаха. За друзів не можу нічого сказати в мене є багато хороших знайомих, але в житті траплялись ситуації коли просто всі відвертались від мене. Також є в мене друг, який при будь-якій сварці говорить яке я стерво… нещодавно він мені сказав таку фразу «Знаєш… мене не любиш тільки ти, а тебе не любить ніхто, а саме цікаве те, що тебе не люблять навіть твої батьки», після цієї фрази я перестала з ним спілкуватись. Допоможіть мені.

Ответы

Конечно по русски было бы понятнее, но я так понимаю что тебя постигла участь старшей сестры, на которую мать возложила свои обязанности по воспитанию братика который на 8 лет моложе. Поговори с мамой с глазу на глаз, жизнь меняется и тебе нужно личное время. попробуй объяснить.

Милая Катенька! Твоё положение незавидное. Я тебе очень сочувствую. Но ты сильный человек. Ты справишься и с этой ситуацией. Главное, сама верь в себя и не слушай, какие гадкие слова говорит кто-то. Ты правильно сделала, что отвернулась от парня, который не хочет поддержать тебя.

Если с мамой у тебя отношения не заладились с детства, то надеяться, что они могут измениться сейчас, не стоит. Ты же не можешь её переделать. Тем более сама пишешь, что жизнь у неё сложилась не сладко. От своих неудач она обижена на весь мир и на тебя в том числе. Главное, не держи на неё зла. Придет время и она поймет, что ближе и дороже тебя у неё никого нет.

Держись, Катюша. Если нужно, пиши, я всегда тебя поддержу.

Удачи тебе и всех благ!