Допоможіть - вопрос №502069

Моєму сину 2 роки. Дитина дуже активна, не сидить на місці. Проблема в тім, що не хоче чи не може говорити. У півтора казав: мама, тьотя, дати, киця, котик, ляля і т.д. Набиралось слів 15. Зараз йому 2 і він говорить «своєю» нікому незрозумілою мовою. Каже пару слів: папа, каки і дати. Навіть мама не каже. Я розповідаю йому казки,читаю, спілкуюсь з ним, але повторювати він не хоче. Коли прошу сказати мама, то каже щось типу ме-мо чи мо-ме. Не розумію чому — говорив і перестав. У чому може бути проблема. Чує, розуміє коли просиш щось подати, принести, складає правильно пірамідки, конструктор. Замість мови використовує жести. Хочемо віддати в садок, але там дітки старші на 6-8 міс., він у групі буде найменший. Хвилююсь як він справиться.

І ще. На горщик ходимо теж з 1,6 р. Проблем не було. Але останній місяць какає в штани. Що робити? Чому дитина знала, вміла і забула. Як себе поводити? Я йому розповідаю, що так не можна, але він, навіть, не хоче слухати.

1 ответ

Ответы

Усе у вас нормально. Просто з 2 років дитина починає розуміти себе як особу і вона починає проявляти своє Я. Відмова розмовляти у хлопців у 2-2,5 років — нормальний стан. Це він просто ДУМАЄ і все висловлює мовчки — це така гра.

А от ваша друга проблема поьребує консультації фахівця. Раджу піти до дитячого лікаря.

P.S.: Не забывайте оценивать ответы экспертов.