Украина

Або як розірвати цей договір з ЖЕКом? - вопрос №540795

орендодавець мав раніше укладений безстроковий договір із ЖЕКом на оплату послуг по утриманню прибудинкової території. Це комерційне приміщення і він \орендар\ уклавши договір оренди, передав його орендареві за яким закріпив оплату всіх комунальних послуг. ЖЕК отримав копію договору оренди та листа на розірвання старого договору.АЛЕ ЖЕК продовжує надсилати платіжки на орендавця, боючись що орендар такого договору не підпише.Чи є укладеннядоговору оренди з орендарем підставою для розірвання раніше укладеного договору? Або як розірвати цей договір з ЖЕКом?

1 ответ

Ответы

Пока не подписан новый договор, действует старый. Если арендатор отказывается заключать новый договор с ЖЭКом, т.е не выполняет обязательств по договору аренды, арендодатель вправе разорвать договор аренды.