Як переконати батьків? - вопрос №546587

Мені зараз 22 роки, я закінчую університет і хочу на початку літа-осені взяти участь в програмі Au pair(програма для молодих людей, що позволяє жити в чужій країні, в «в гостьовій сімї», вивчати мову на курсах, знайомитись з культурою, взамін наглядати за дітьми цієї сім'ї). Я ще молода, мені хочеться чогось нового, перспектив.

Мої батьки категорично проти, мама то плаче, то кричить,що я лишаю її саму, (я одна в сім'ї), що вона не має для кого жити і взагалі не розуміє чого вона живе, бо нікому не потрібна. А саме головне, це те що я уже і так стара діва, а через рік коли я вернуся мене уже тим більше ніхто не захоче! Тато, коли почув, махнув рукою і сказав, що він не думав, що я аж настільки дурна.Крім того що вдома постійний скандал і читання моралі, вони всяко не дають мені вчити Французьку, напевно  коли діло дійде до поїздки заховають паспорт;)

Я не знаю що мені робити, вже думаю, що може вони праві — а я просто егоїстка, а ще з іншого боку — я відчуваю себе машиною, основним і єдиним завданням якої є народження дітей. Мені хочеться чогось більшого для себе. Як переконати батьків? Як пояснити мамі, що я не її лялька, і я не можу сидіти біля неї, щоб вона мала для кого жити. Хочу, щоб вони мене розуміли і підтримували, а натомість отримую одні докори. Так, що я заплуталась і не знаю що робити.

До прикладу, батьки моєї знайомої навпаки переконують її їхати. Правда їй всього 20.

Ответы

Ув Мария, вы правы в своих планах.У мамы есть о ком заботиться. У нее есть муж и есть она сама.а вы не на век же уезжаете. Вернетесь, будете знатьязык. и это хорошая работа помогать с детьми. вы сможете это практиковать и потом. всего вам доброго.(спрячьте паспорт получше))))