Где мне взять вытяг на... - Украина - вопрос №548436

Где мне взять вытяг на квартиру в городе Ялта для вступления в наследство??? Спасибо за внимание!!!

Ответы

Позвоните по этим телефонам, Вам должны помочь:

Структурні підрозділи Мін’юсту, що забезпечують реалізацію повноважень Укрдержреєстру у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майнопосадапрізвище імя по батьковіробочий телефонАвтономна Республіка Кримначальник реєстраційної службиСаєнко Ольга Іванівна(0652) 549-828начальник відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майноБуздаков Лев Миколайович(0652) 549-829

Veta