поведінка - вопрос №668998

Добрий день! Малій рік і 3 вона стала дуже вперта якщо щось не по її головою стукається (об підлогу, об стінку), часто вреднічає… Звичайно ми намагаємся її виховувати, говорити не можна коли щось не те робить стараємся не кричати а строго говорити  але інколи така вредна що нерви не витримують.Буває навіть треба годувати а вона рознервується поки не заспокоїш непоїсть.Я читала про кризу першого року що це нормально що діти такі вредні, як краще поводити себе з дитиною на цьому етапі? чи зарас в принципі немає сенсу її виховувати.Також  напевно із за того що я привчила її до рук на вулиці вона переважно хоче бігати а в калясці майже не хоче сидіти тоді на руках постійно хоче бути.Стараємся при ній не кричати, не повищувати голос.Інколи вона слухається а інколи ну дуже нечемна.Взагалі дитина сама по собі дуже енергійна, постійно бігає.Можливо її поведінка пов«язана з тим що вона сама по собі така емоційна але всежтаки хочеться знати як правильно її виховувати щоб надалі слухалась

Ответы

Доброго дня.

Дитина — це відображення ситуації в сім"ї.

Можливо вона поводить себе так копіюючи когось або її просто не вистачає уваги?

Ольга Мараева