кража - вопрос №716686

добрий день, Я знімаю койко місце і при підсиленні нового сожителя, в другого сожителя він вкрав ноутбук, і була написана заява в міліцію, а потім я виявив що у мене пропали 500 гр і мп3 плеер, я ще заяви не писав, як зробити правильно проконсольтуйте? на мп3 плеер нема паспорта, я зможу доказати кражу?

Ответы

Вам нужно к юристам обратиться. А доказать что у вас была эта вещь Вы можете, если будут свидетели этого факта.