Батьківські збори - вопрос №751190

Добрий день в мене така проблема: моя мама вже 2 роки не ходить до школи на батьківські збори, на мене вчителка кричить, після завтра батьківські збори і мама каже що знов не буде йти цитую:«Все що я маю знати про тебе я знаю» Вчителька каже що якщо мама не прийде то зі мною вже будуть говорити інші люди… Перед батьківськимизборами я завжди плачу оскільки знаю що мене чекає в школі, нема нікого, щоб пішов замість мами на батьківські збори, а то 11 клас і треба щоб мама була присутня на зборах. Порадьте що робити? Я вже плачу в мене нема сил щось мамі доказувати я ж і так знаю яка буде відповідь. Будь-ласка я надіюсь на вашу допомогу

Ответы

Маріанно, поясніть вчителю свою проблему та дайте телефон Вашої мами. Попросіть вчителя їй зателефонувати. Я думаю, вони знайдуть спільну мову.

Звертайтесь до чату, буду рада допомогти.

Буду вдячною за оцінку моєї відповіді.

  Маріанна, мама повинна ходити на батьківські збори, але. напевно, є причини, чому вона 2роки не ходить на збори. А також цікаво, чому вчителька погрожує  будуть розмовляти інші люди.  Не треба плакати, бо цим Ви нічого не змінете, Попросіть вчительку зателефонувати мамі, а врешті — решт запросіть вчительку  до себе додому, вона, напевно, здогадується в чому справа.