Доброго дня Допоможіть вирішити проблему... - вопрос №804792

Доброго дня.Допоможіть вирішити проблему.Мені майстер поміняв жорсткий диск з 80 гб.на 500 гб.материнка і процесор стоїть адм.при підключенні мишки та клавіатури на юсбі коммютер висне а на старому штекері круглому працює.Пізніше Я, попробував поставити флешку компютер спочатку іі побачив а потім ні.Флешка на 8 гб.навіть не мигає.В чому причина допоможіть? Я перепробував всі юсбі входи?

1 ответ

Ответы

Может подгорел контроллер USB, посмотрите какой режим USB стоит в биосе. Включите флешку и проверьте видна ли она в меню биос.