Доброго дня вам!!!!Я коли встаю... - вопрос №806639

Доброго дня вам!!! Я коли встаю зранку, то мене болить голова ззаді.коли згинаю голову, то мене тягне позвоночник майже з самого низу.Таке почуття-головокружіння, тошнить, в очах метелики.В мене таке майже кожен день.Болі майже цілий день бувають несильні.Тиск в мене 100\6о. Мені 40років.

Ответы

Здравствуйте!

Температура у вас есть? Померьте, если не мерили?

Что значит? Тиск в мене 100\6о. Мені 40років

Я правильно понимаю, что это АД 100\60 мм.рт.ст? А второе что?

Добра и здоровья вам!