Помогите решить задачу в паскале:... - вопрос №811625

Помогите решить задачу в паскале: Знайти той елемент масиву, а також його координати, сума якого з наступним за ним елементом максимальна.

Ответы

Вот кусок кода:

m:=1;

max:=a[1]+a[2];

for i:=2 to n-1 do

 if a[i]+a[i+1]>max then

                           begin

                             m:=i;

                             max:=a[i]+a[i+1];

                          end;

writeln ('шуканий елемент масиву ', a[m],' його номер ', m);

Потрібно добавити опис змінних і введення масиву. В умові не було вказано розмірність масиву, тому я взяв одномірний масив з n елементів.

Не забудбте відзначити кращу відповідь.

Еva