///Допоможіть, будь ласка - вопрос №81289

Допоможіть, будь ласка:

1.Назвіть декілька сучасних письменників.

2.Зробіть короткий ідейно-художній аналіз поезії О.Олеся «З журбою радість обнялись...»

3.Складіть тези до теми: "Ідейно-стильові особливості збірки «Краса і сила» В.ВИнниченка" (3-4 пункти)

4.НАпишіть твір «Реалістичне змалювання дійсності та філософський підтекст у новелі В.Винниченка „Момент“».

Заздалегідь дякую!

Ответы

1. Олександр Ірванець- поет, прозаїк, перекладач. Народився 24 січня 1961 у Львові. Жив у Рівне. У 1988 році закінчив Московський літературний інститут. Автор 12 книжок, 5 з яких — поетичні збірки. Співпрацював з багатьма періодичними виданнями. Зараз має авторську рубрику в журналі «Україна». Один із засновників популярного товариства «Бу-Ба-Бу», до складу якого входили також Юрій Андрухович та Віктор Неборак. О. Ірванець викладає в Острозькій академії. Живе в Ірпені.

Оксана Забужко- одна з небагатьох український письменників, які живуть на гонорари від написаних книг. Хоча, значна частка доходу — все ж таки від книг, виданих за кордоном. Твори Забужко змогли завоювати європейські країни, а також знайшли своїх прихильників у США, більше того — у деяких екзотичних країнах. У 1985 році вийшов перший збірник віршів Забужко «Травневий іній». Оксана Забужко — член Асоціації українських письменників. У серпні 2006 року журнал «Кореспондент» включив Забужко в число учасників рейтингу ТОП-100 «Найбільш впливових людей в Україні», до цього в червні книга письменниці «Let my people go» очолила список «Краща українська книга», ставши вибором читачів Кореспондента № 1.

Наталка Білоцерківець- її перша книга віршів «Балада про непереможених» була опублікована в 1976 році, коли вона була ще студенткою. Колекції віршів Підземна пожежа (1984) і Листопад (1989) стали реальними ознаками українського поетичного життя 1980-их. Її ретельна, вишукана лірика стала серйозним конкурентом для потужних чоловічих віршів покоління 1980-их. Для всього молодого покоління поcтчернобильской України її вірш «Ми не помремо в Парижі» стало свого роду молитвою. Її ім'я часто асоціюється з цим віршем, хоча вона написала багато інших чудових віршів. Останню книгу Білоцерківець Алергія (1999) вважають піком її поезії.2.