Доброго дня Мене звати Марина... - вопрос №853891

Доброго дня.Мене звати Марина 20.06.1988р, чоловік Олександр 06.11.1982р. Маємо дуже великі фінансові проблеми.Як довго пройде вирішення цих проблем? Що ще нас чекає? Дякую

Ответы

К летниму периоду ваши финансовые проблемы начнут решатся и окончательно решите к концу 2014г.В будущим проблемы в семье… ссоры на бытовой и финансовой почве… есть невезение у вас, блок.

Натали