У побутовому газовому котлі з... - вопрос №942085

. У побутовому газовому котлі з бойлером витрати метану становлять 4,38 м3/год. Обчисліть об'єм вуглекислого газу, який утвориться внаслідок безперервної роботи котла упродовж доби (об'єми газуватих реагентів і продуктів виміряно за однакових умов).

1 ответ

Ответы

Задача в два действия. Записывайте уравнение горения, и проводите рассчёты. Если непонятно — пишите.