як навчитись бути впевненою в... - вопрос №978409

як навчитись бути впевненою в собі?

2 ответа

Ответы

Доброго дня, Світлано!

Ваше запитання — у тому вигляді, у якому Ви його запропонували — більше підходить для пошуку відповіді google, ніж для роботи експертки-психолога.

Існує безліч простих публікацій, які містять кілька порад щодо впевненості — Ви можете без зусиль знайти їх у мережі Інтернет. А для того, щоб отримати змістовну відповідь, Вам треба сформулювати свій запрос коректніше. описати свою ситуацію: наприклад, коли/в яких ситуаціях Ви почуваєтеся невпевненою? Що саме Ви відчуваєте? можливо, коли вперше Ви відчули це? Навіщо Вам впевненість? У яких ситуаціях Ви хотіли б її застосувати? Чи є уже у Вашому житті місце для впевненості у собі? Де? Як? тощо

То, зробіть ласку, присвятіть трохи часу собі, а далі експертки Вам допоможуть!)

Светлана, неуверенность связана с заниженной самооценкой. Начните с того, что полюбите себя, ведь такая Вы одна, другой нет.  Не  сомневайтесь  в собственных качествах, способностях, умениях, достоинствах и т.д.
 Будет желание пишите -пообщаемся.