Виконання договору - вопрос №34343

Доброго дня, порадьте що робити в цій ситуації: я регулярно виконувала роботи по виготовленню та реєстрації веб-сайтів на підставі договорів підряду із замовниками. Під час виконання замовлення на виготовлення сайту для підприємства я захворіла, потрапила у лікарню і тому здала замовлення на 25 днів пізніше встановленого в договорі строку. Підприємство висуноло вимогу про зменшення оплати за виконану роботу на відповіднусуму. Я не погодилась на зниження вартості виконаної роботи посилаючись на те, що договором підряду не передбачено випадків зменшення оплати за виконану роботу, а порушення мною строку договору сталося з причин, які я не могла передбачити і запобігти їм, тобто не з моєї вини.Підприємство звернулося до суду і в позові зазначило, що я як підприємець повинна відповідати за невиконання умов договору незалежно від моєї вини.ю а моє посилання на хворобу не повинно прийматися до уваги.Я заперечую проти позову підприємства так як невважаю себе приватним підприємцем, оскільки ніде в якості такого не зареєстрована.Чи повинна я відповідати за прострочення виконання умов договору підряду?

Ответы

Я не уверен, что на этом сайте, который специализируется на законодательстве России, вы сможете найти ответ на ваш вопрос. Рекомендую обратиться в Украинскую виртуальную консультацию по адресу www.newlegal.ua