1) З 117 г бензину отримано... г хлорбензену, в присутності каталізатора хлориду Феруму(ІІІ). Відповідь підтвердіть розрахунком. 2) Здійсніть перетворення, вкажіть умови їх проведення і назвіть - вопрос №3080731

продукти реакції: СН3-СН3->CH3-СН2СL->C4H10->CH2=CH-CH2-CH3
1 ответ

Ответы

Здравствуйте. Вы задали вопрос в категорию Психология, психологи не рассматривают подобные вопросы, задать вопрос надо в категорию Учеба и наука. Успехов Вам во всем!!!