Під час гармонічних електричних коливань у коливальному контурі максимальне значення енергії електричного поля конденсатора дорівнює 50 Дж,... - вопрос №1196452

максимальне значення енергії магнітного поля котушки 50 Дж. Як змінюється з часом повна енергія електромагнітного поля контуру?

Ответы

Полная электромагнитная энергия колебательного контура:
E=Ee+Em=50+50=100 Дж= const,
где Ee — электрическая энергия; Em — магнитная энергия
Полная электромагнитная энергия колебательного контура  не изменяется со временем