молочниця - вопрос №138477

уже 5 років мене не залишає в спокою молочниця як її позбутись

Лучший ответ по мнению автора

Доброї ночі, Мар'яна Василівна!

 Єдиний правильний вихід — це звернутись до хорошого (це важливо) лікаря. Важливо встановити причину молочниці ( а їх може бути дуже багато) і тільки тоді підбирати лікування, щоб усунути причину, а не лікувати її наслідки ( тоді молочниця бути повертатись знов і знов). Є дуже багато різних народних способів, але на жаль вони малодієві в більшості своїй, як раз по тій причині про яку я писала вище — якщо вони і поможуть, то ненадовго, потім проблема вернеться, тому що Ви не позбавились основної причини, яка знаходиться в середині організма. здоров'я Вам!

П.С. Не забувайте оцінювати відповіді експертів та проголосуйте за найкращу відповідь. Дякую)

Лучший ответ по мнению автора

Другие ответы

Здравствуйте, Марьяна.

Есть просто шикарное средство.
Испробовано тысячями женшин.
Гинекологи просто разводят руками, когда видят результат.
То с чем раньше приходилось бороться быстро уходит.
Вот перечень заболеваний при которых это рекоменовано.
При:
                      — полипах
                      — геморрое
                      — бесплодии
                      — эрозии шейки матки
                      — цистите
                      — недержании мочи
                      — воспалении придатков (аднексит)
                      — молочнице (вагинальный кандидоз)
                      — кисте яичника
                      — кистозных заболеваниях придатков
                      — воспалении внутренней оболочки матки
                      — предменструальном синдроме
                      — расстройстве менструального цикла
                      — болезненных менструациях (дисменорея, воспалениях,
                        вызванныех различными возбудителями (хламидии, уреплазмы, трихомонады и другие)
                      — вагините
                      — цервиците
                      — эндодермите.
Подробно об этом средстве я собрал информацию на своём сайте: clean-point.pp.ua
Все вопросы можете задавать прямо через форму на сайте или позвонить, там есть все мои телефоны.

Желаю Вам быть здоровой.
Привет!

щелочная водица помогает...

надо всю водичку поменять в организме..  пейте пейте пейте