І рівень: Установіть формулу лугу: а) NaOH; в) Zn(OH)2; б) Fe(OH)2; - вопрос №1808581

г) Al(OH)3. Укажіть формулу амфотерного оксиду: а) Na2O; в) Zn(OH)2; б) Al2O3; г) CO2. Зазначте назву одноосновної кислоти: а) сульфатна; в) сульфідна; б) карбонатна; г) хлоридна.4. Укажіть символ, яким позначається кількість речовини: а)М в) Vб) ν г) ρ5.Укажіть кількість речовини водню масою 40г: а) 10 моль; в) 14 моль; б) 20 моль; г) 40 моль. 6.Укажіть якій кількості речовини відповідає 4,48 л (н.у.) вуглекислого газу: а) 0,2 моль; в) 1,5 моль; б) 2 моль; г) 3 моль7. Укажіть значення молярного об’єму газів за н. у.: а) 24,2 л/моль в) 22,4 л/мольб) 2,24 л/моль г) 29 л/моль8. Молярна маса міді: а) 64 г/моль в) 32 г/мольб) 29 г/моль г) 128 г/моль9. В чому вимірюється кількість речовини: а) г/моль в) мольб) л/моль г) л10. Як позначається маса речовини: а)М в) Nб) m г) NA11. Загальна кількість атомів у молекулі Fe(NO3)3 становить: а)5 в) 7б) 3 г) 1312. Укажіть символ, яким позначається молярна маса: а)М в) Vб) n г) ρ13. Укажіть значення молярної маси повітря: а) 31 в) 39 б) 21 г)29 14.Молярна маса алюмінію: а) 64 г/моль в) 32 г/мольб) 27 г/моль г) 128 г/моль15. В чому вимірюється молярний об’єм: а) г/моль в) мольб) л/моль г) л16. Як позначається кількість молекул: а)М в) Nв) n г) NA17. Загальна кількість атомів у молекулі Ca3 (PO4)2 становить: а)13 в) 8б) 12 г) 518. Позначте кількість речовини кисню, якщо кількість молекул кисню дорівнює 12,04∙1023 а) 05 моль; в) 1,5 моль; б) 2 моль; г) 1 моль.19. Яка із названих речовин буде реагувати із натрій оксидом: а) калій гідроксид; в) водень; б) сульфатна кислота; г) натрій хлорид?20. Позначте речовину, яка може реагувати з лугом і кислотою: а) SO2; в) Al2O3; б) K3PO4; г) BaCl2. 21. Позначте газ важчий за повітря а) чадний газ; в) водень; б) азот; г) кисень. 22. Серед запропонованих сполук укажіть на ту, молярна маса якої дорівнює 98 г/моль а)H2SO4; в)H2SіO3; б) H2S; г)HPO4. Яке число відповідає сталій Авогадро: а) 22,4; в) 6,02 * 1023; б) 12,04 * 1024; г) 101,424. Яке з позначень відповідає твердженню: «Відносна густина пари водню за киснем»: а) DO2 (H2); в) Mr (H2); б) DH2 (O2); г) Mr (O2) Позначте елемент, який утворює нерозчинний сульфат: а) Натрій; в) Цинк; б) Барій; г) Ферум Позначте сульфур (VI) оксид: а) SO2; в) H2S; б) SeO3; г) SO3 Позначте молекулярну формулу їдкого калі: а) KH2PO4; в) KOH; б) K2SO4; г) K2O 28. Позначте кількість атомів металу у сполуці алюміній хлориду: а) 1; в) 3; б) 2; г) 429. Як називається фізична величина, що визначається відношенням маси речовини до її кількості? а) кількість речовини; в) молярна маса; б) молярний об’єм; г) відносна молекулярна маса30. В яких одиницях вимірюється молярний об’єм? а) м3; в) л; б) л/моль; г) г/моль31. Зазначте правильну назву основи Сu(ОН)2: а) купрум (І) гідроксид; в) купрум о аш двічі; б) купрум гідроксид; г) купрум (ІІ) гідроксид32. Яка із зазначених кислот є двоосновною, оксигеновмісною? а) Н2S; в) Н2SО3; б) НСl; г) Н3РО433. Вкажіть нерозчинну у воді сіль: а) СuSО3; в) СuSО4; б) СuS; г) Сu3(РО4)234. Які кількість речовини води відповідає масі 3,6 г? а) 0,2 моль; в) 0,02 моль; б) 2 моль; г) 0,1 моль35. Яке число молекул водню відповідає кількості речовини 1 моль: а) 22,4; в) 12,04 * 1024; б) 6,02 * 1023; г) 3,01 * 102336. Яке з позначень відповідає твердженню: «Відносна густина пари кисню за воднем»: а) DO2 (H2); в) DH2 (O2); б) Mr (H2); г) Mr (O2) Позначте елемент, який утворює нерозчинний хлорид: а) Натрій; в) Барій; б) Цинк; г) Аргентум38. Позначте сульфур (ІV) оксид: а) SO2; в) SeO3; б) SO3; г) H2S 39. Позначте молекулярну формулу їдкого натру: а) NaOH; в) Na2SO4; б) NaCI; г) Na2O 40. Позначте кількість атомів металу у сполуці натрій сульфату: а) 1; в) 2; б) 3; г) 441. З наведеного переліку речовин виберіть формулу оксиду: а) Н2SO4 в) К2SO4б) Fe(OН)3 г) МgO42. Вкажіть назву двохосновної кислоти: а) ортофосфатна кислота в) сульфатна кислотаб) хлоридна кислота г) нітратна кислота43. Позначте назву речовини, яка реагує з хлоридною кислотою: а) Мg в) Н2SO4б) Аu г) Н2S44. Виберіть формулу кислотного оксиду: а) Na2О в) SO3б) СuО г) Fe2O345. Позначте пари сполук між якими не можлива хімічна реакція: а) Мg і НСl в) Н2SO4 і НСlб) Мg і Н2О г) Р2О3 і Н2О46. До якого типу реакції належить рівняння: Мg + 2 НСl = МgCl2 + Н2а) сполучення в) заміщенняб) розкладу а) обміну47. У якому середовищі лакмус має червоне забарвлення? а) кислому; в) лужному; б) нейтральному; г) кислотно – лужному.48. 1 моль будь-якого газу за нормальних умов займає об’єм: а) 10 л; в) 11,2 л; б)22,4 л; г) 1л.49. Вкажіть нерозчинну у воді сіль: а)BaSO4; в)CuCl2; б)Na2SO4; г) К2SO450. До складу основ входять: а) атоми Гідрогену і кислотні залишки; б) атоми металів і гідроксильні групи; в) атоми металів і кислотні залишки; г) атоми металів та атоми Оксигену51. Формула хром (ІІІ) оксиду: а) Cr(OH)3; в) Cr2O3; б)Cr2(SO4)3; г) CrO352. Одиницею вимірювання кількості речовини є: а) грам; в)моль; б) кілограм; г) літрІІ рівень:1.Установіть відповідність між вихідними речовинами та ознаками реакціїВихідні речовини Ознаки реакціїА) К2СО3 + НС1 1. Осад жовтого кольоруБ) AgNO3 + НС1 2.Забарвлення малинового кольоруВ) AgNO3 + H3PO4 3. Осад білого кольоруГ) NaOH + ф/ф 4. Виділення газу2. Установіть відповідністьміж величинами та одиницямивимірюванняВеличини: Одиниці вимірювання1. v a) л/моль2. m б) г3. M в) моль4. Vm г) г/моль3. Що таке солі? а) речовини, що мають солоний смакб) складні речовини, утворені атомами металу і кислотними залишкамив) складні речовини, утворені атомами Гідрогену і кислотними залишкамиг) це речовини, гіркі на смак4. Установіть відповідність між назвою речовини та хімічною формулоюНазва Хімічна формула речовиниА. Натрій оксид 1. NaOHБ. Натрій фторид 2 Na2ZnO2В. Натрій цинкат 3 Na2OГ. Натрій гідроксид 4 NaF5. Яка з формул є зайвою в ряду: Ca(OH)2, NaOH, Al(OH)3, H3PO4, KOH, Zn(OH)2? а) Ca(OH)2 в) Al(OH)3б) H3PO4 г) Zn(OH)26. З якими із наведених речовин може взаємодіяти хлоридна кислота: а) водень, б) хлор, в) цинк, г) сульфур (VІ) оксид, д) алюміній оксид, е) алюміній гідроксид, є) сульфатна кислота, ж) магній карбонат? а) а, б, в, ж в) в, д, е,єб) в, д, е, ж г) г, д, е, ж7. Установіть відповідність між формулою кислоти та її назвою: Назва Хімічна формула речовиниА) H2S 1. сульфатнаБ)H3PO4 2. солянаВ)НCl 3. ортофосфатна 4. сульфідна8. Установіть відповідність між назвою та схемою хімічної реакції: Тип хімічної реакції Схеми хімічної реакціїА) сполучення 1.Mg + HCl→Б) заміщення 2.FeSО4 + KOH→В) розкладу 3. Н2О + SO3→Г) обміну 4.KMnO4 →9. Які оксиди можна добути, окисливши цинк сульфід ZnS?10. Укажіть речовини, взаємодія яких з розчином хлоридної кислоти призводить до утворення солі: А) Au Б) ВаСl2 В) MgOГ) Mg11. Установіть відповідність між формулою гідроксиду та його назвою: А. КОН 1. Нерозчинна основаБ. Fe(ОН)2 2. ЛугВ. Са(ОН)2 3. Амфотерна основа, нерозчинна 4. Малорозчинна основа12. Установіть відповідність між назвою та схемою хімічної реакції: А. Сполучення 1. Cu〖(OH)〗_2→ CuO + H_2OБ. Заміщення 2. CuO + 2HCl = CuCl_2 + H_2OВ. Розкладу 3. PbCl_2 + Zn = Pb + ZnCl2Г. Обміну 4. SO_3+ H_2O = H_2 SO_(4 )13. Установіть відповідність:1.Оксид А) Na2CO32.Основа Б) H2SO43.Кислота В) Mg(OH)24.Сіль Г) SiO214. Вибрати з переліку речовин формули солей, дати їм назви:FeO, CaCl2, H2S, Cu(NO3)2, NaOH, K3PO4, HCl, Al2O3.15. Укажіть тип хімічної реакції:Fe + CuSO4 = Cu + FeSO4а) сполучення; б) обміну; в) розкладу; г) заміщення.16. Молярний об’єм — це17. Моль – це… 18. Фізична величина, що дорівнює відношенню маси речовини до відповідної кількості речовини – це… 19. Встановіть відповідність між формулою речовини та її тривіальною назвою: А. Ca(OH)2 1. Кам’яна сільБ. NaCl 2. Гашене вапноВ. NaOH 3. Чадний газГ. CO 4. Негашене вапноД. CaO 5. Їдкий натр20. Встановіть відповідність між формулою оксиду та його хімічними властивостями: А. CaO 1. ОсновнийБ. Al2O3 2. КислотнийВ. SO3 3. АмфотернийГ. CO 21. Встановіть відповідність між реагентами та продуктами реакції: А. ZnO + 2HCl = 1. ZnO + H2OБ. Zn(OH)2 = 2. ZnCl2 + H2OВ. Zn(OH)2 + 2NaOH = 3. Na2ZnO2 + 2H2O22. Установіть відповідність між назвою речовини та її формулою: А Na2O 1 сульфатна кислотаБ Н2SO4 2 барій сульфатВ ВаSO4 3 натрій оксидГ Fe ( OH )3 4 ферум (ІІІ) гідроксид23. Установіть відповідність між назвою та схемою хімічної реакції: А обміну 1 А + Б = АББ сполучення 2 АБ = А + БВ заміщення 3 АВ + С = СВ + АГ розкладу 4 АВ + СД = АД + СВ Написати рівняння хімічних реакцій, що відбуваються в різі таких перетворень: Мg → MgO → MgSO4. Укажіть речовини, взаємодія яких з хлоридною кислотою призводить до утворення соліа) Аg; б)AgO; в)AgSO4; г)AgCl Установіть відповідність між формулою речовини і її назвоюНазва Хімічна формула речовиниКалій гідроксид K2ZnO2Калій бромід K2OКалій оксид KOHКалій цинкат KBr27. Продовжить визначення: «Оксиди – це…а) бінарні сполуки, до складу яких обов’язково входить Оксиген; б) складні речовини, до складу яких входить Оксиген; в) складні речовини, що складаються з атомів металу та групи ОН; г) складні речовини.28. Встановіть відповідність між сполукою та її характеристикамиСполука Характеристика1. Н2S А) кислотний оксид;2. СаSО4 Б) двоосновна безоксигенна кислота;3. SО2 В) середня сіль оксигеновмісної кислоти;4. Са(ОН)2 Г) основний оксид; Д) основа, малорозчинна у воді29. Встановіть послідовність використання реагентів чи умов перебігу реакцій у такому ряді перетворень:Na → NaОН → Сu(ОН)2 → СuО → СuА) t0С; Б) Н2О; В) Н2; Г) СuSО4;30. Продовжить визначення: «Основи – це…а) бінарні сполуки, до складу яких обов’язково входить Оксиген; б) складні речовини, до складу яких входить Оксиген; в) складні речовини, що складаються з атомів металу та групи ОН; г) складні речовини.31. Встановіть відповідність між сполукою та її характеристикамиСполука Характеристика1. СаО А) кислотний оксид;2. СаCl2 Б) двоосновна безоксигенна кислота;3. SО3 В) середня сіль безоксигенної кислоти;4. Са(ОН)2 Г) основний оксид; Д) основа, малорозчинна у воді32. Відносна густина газів – це…33. Кількість речовини –це… 34. Оксиди – це… 35. Встановити відповідність між формулою речовини та її молекулярною масою:1. NaOH А. 562.MgS Б. 403.ZnO В. 1194.KBr Г. 8136.Встановити відповідність:1.Оксиди А. NaOH2.Основи Б. СаО3.Кислоти В. MgS 4.Солі Г. HCl37.Сіль можна добути взаємодією: а) кислоти з водою; б) кислоти з гідроксидом; в) кислоти з оксидом; г) взаємодією двох основних оксидів.38. Позначте ряд оксидів, розміщених у порядку збільшення валентності елементіва) SO2,CuO,P2O3; б)N2O,BаO,Cr2O3; в)CO2, Аl2O3,CO. г)MgO, Fe2O3,FeO.39. Установіть відповідність між формулою речовини та її назвоюФормула Назва1 K2O а)калій гідроксид, 2 KOH б)калій сульфат, 3 K2SO4 в)калій сульфід,4 K2S г)калій оксид.40. Установіть відповідність між формулами оксидів та їх класифікацієюНазва Формулаа)основний 1.СО2б)кислотний 2.Аl2О3 а)амфотерний 3.ВаО 41. Запишіть формули для визначення відносної густини за воднем, киснем, повітрям.42. Дайте назву речовинам:NaOH CuO CO2Ca(OH)2 HCl AlPO4Fe(OH)3 ZnO H2SO443. З перерахованих речовин випишіть окремо лише оксиди, в один стовпчик кислоти в другий, основи в третій: NaOH, HCl, Ca(OH)2, CuO, H3PO4, H2S, ZnO, Fe(OH)2, Fe(OH)3, K2SO4, CuCO3, CO2,Mg(OH)2, AlPO4, SO3, Na2O, KOH, H2SiO3, HNO3.44. Запишіть формули речовин, знаючи їх назви: Калій оксидМагній оксидНітратна кислотаКарбонатна кислотаКупрум (І) гідрооксидХром (ІІІ) гідрооксидНатрію сульфатАлюмінію ортофосфат45. Запишіть формулу для визначення молярної маси.46. З перерахованих речовин випишіть окремо лише оксиди, в один стовпчик кислотні в другий основні: NaOH, HCl, Ca(OH)2, CuO, H3PO4, H2S, ZnO, Fe(OH)2, Fe(OH)3, K2SO4, CuCO3, CO2, Mg(OH)2, AlPO4, SO3, Na2O, KOH, H2SiO3, HNO3.47. Знайдіть відповідність між формулою речовини та її молярною масою: А) Н2SО4 1) 40Б) SiО2 2) 98В) NaОН 3) 60 Установіть послідовність розміщення солей у порядку збільшення в їх складі кількості атомів металу: а) ферум(ІІ) сульфат; б) калій ортофосфат; в) натрій карбонат49. Знайдіть відповідність між назвою речовини та її формулою: 1) H2SO4А) сульфатна кислота 2) Н2SБ) сульфітна кислота 3) H2SO3 4) Na2S 50.Установіть відповідність між реагентами та продуктами реакції: Реагенти Продукти реакціїа) CaCO3+2HCl 1) CaCl2+CO2б) Ca+2HCl 2) CaCl2+H2Oв) Ca(OH)2+2HCl 3) CaCl2+H2O+ CO2г) CaO+2HCl 4) CaCl2+2H2O 5) CaCl2+H2ІІІ рівень:1. Допишіть рівняння реакцій, зазначивши пропущені формули речовин та розставте, де необхідно, коефіцієнти: а)? + Н2О → Н2СО3б) СаСО3 → СаО +? в) Na2O + HCI →? +? 2. Обчисліть масу 2 моль Н2О.3. Який об’єм займе за нормальних умов 0, 5 моль водню? Обчислити масу SO2 кількістю речовини 0,75 моль.5. Скласти рівняння реакцій які відповідають схемі: Магній → магній оксид → магній гідроксид → магній хлорид.6. Визначити, яке число молекул містить вуглекислий газ кількістю речовини 2 моль.7. Допишіть рівняння реакції зазначивши пропущені формули: А) 2Fe + ?→ 2 FeO Б) 2H2 +?→2H2O В) P2O5 +3H2O →2?8. Яке число молекул містить вуглекислий газ СО2, кількістю речовини 4 моль?9. Скласти рівняння реакцій, за якими можна здійснити такі перетворення:FeCl2 → Fe(OH)2 → FeSO4 → Fe.10. Яким чином, маючи купрум(ІІ) оксид, сульфатну кислоту і натрій гідроксид, отримати купрум (ІІ) гідроксид? Складіть відповідні рівняння реакцій.11. Яка маса кисню об’ємом 5,6л?12. Закінчити рівняння таких реакцій і назвати речовини:KCl + AgNO3=CrCl3 + NaOH=H2SO4+Al(OH)3=CaO + CO2=Zn + H3PO4=13. Обчисли масу 0,2 моль кисню.14. Закінчити рівняння реакцій: а)ZnO + HCl →б) CO2 + CaO → в) Cu(OH)2 →15. Обчислити об’єм 2,5 моль кисню за н.у.16.Скласти рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити перетворення: Fe(OH)3 → Fe2O3 → FeCl3 → Fe(OH)317. Обчисли масу 2 моль кисню.18. Скласти рівняння реакцій, які відповідають схемі: Алюміній → алюміній оксид → алюміній хлорид → алюміній гідроксид.19.Обчислити масу сульфур(ІV) оксиду кількістю речовини 5 моль.20.Скласти рівняння реакцій які відповідають схемі: Магній → магній хлорид → магній гідроксид → магній оксид.21.Визначити, яке число молекул містить вуглекислий газ кількістю речовини 2 моль.22. Допишіть рівняння реакцій, зазначивши пропущенні формули речовин.а) 4AI +? = 2AI2O3б) AI2O3 + 3H2SO4 = AI2(SO4)3 +? в)? = AI2O3 +3H2O23. Яка кількість речовини кисню відповідає 12,04•1023 молекул?24. Допишіть рівняння реакцій, дайте назви продуктам реакції: а) CaCO3+HCl → б) Ca+HCl →в) Ca(OH)2+HCl → г) CaO+HCl →25. Встановіть, який газ (карбон (ІV) оксид, карбон(ІІ) оксид, нітроген ІІІ оксид) має більшу відносну густину за повітрям.ІV рівень:1. Де міститься більше молекул: у кисні масою 3,6г чи хлорі об’ємом 4,48л?2. Встановіть формулу газу, якщо відомо, що масова частка Карбону в ньому становить 75%, решта — Гідроген, а відносна густина пари за воднем дорівнює 8.3. Встановіть масу та кількість речовини водню, що виділиться під час реакції цинку з хлоридною кислотою, масою 0,73г.4. Обчисліть кількість речовини і число молекул, що становлять 98г сульфатної кислоти.5. Обчислити кількість речовини сульфур (VІ) оксиду, що відповідає її масі 16 г.6. Відносна густина газу за воднем 22. Який об’єм займає 2,2 г цього газу?7. В якому об'ємі водню міститься стільки молекул, стільки їх міститься в воді масою 36 г?8. Де більше молекул: в 6,4 г сірчистого газу чи 2,24 л кисню. 9. Визначте, яка маса відповідає 0,5 моль сульфур (IV) оксиду 1 моль кисню.10. Обчислити яку масу мають 24,8 ×1023 молекул водню.11. Який об’єм газу виділиться (н.у.) з натрій карбонату при дії на нього 7,3г хлоридної кислоти?12. Яка маса осаду утвориться при пропусканні 1,12л (н.у. ) вуглекислого газу крізь вапняну воду?13. На заняттях хімічного гуртка один учень у колбу об’ємом 224 мл зібрав кисень, а інший у таку ж колбу зібрав водень. Визначте, у кого з них у колбі було більше молекул.14. Обчислити об'єм азоту кількості речовини 0,5 моль.15. Визначити масу SO3 об'ємом 45 мл (н.у.).16. Обчисліть об’єм 18,06 * 1023 молекул природного газу (СН4).17. Кальцій масою 12,7 г повністю прореагував з водою. Яка маса основи при цьому утворилася?

Ответы

Могу Вам эту работу выполнить, только условия задач переведите, пожалуйста на русский.  Договориться о цене можно в личке.

Михаил Александров