Виберіть твердження щодо ковалентного полярного зв'язку: а) електронегативності елементів однакові б) електронегативності елементів значно відрізняються в) зв'язок утворено між атомами одного й того - вопрос №2517335

ж елементу г) зв'язок утворено між атомами, електронегативності яких відрізняється в незначній мірі
1 ответ

Лучший ответ по мнению автора

г) зв'язок утворено між атомами, електронегативності яких відрізняється в незначній мірі