Доброго дня я невдало пофарбувалась в рижий колір,отримала каштаново-рижий,як можна його позбутись і отримати світло русий колір???дякую - вопрос №2650572

Ответы

Доброго вечара, для отриманя русого видтинку вам потрибно вісвитлити волося, а потим тонувати його у потоібний вам.Фарба мае бути з додаваням фиолетового видтинку щоб нейтрализувати червоний пігмент у волосі.