На дошці записано число 1.Мудрагелик однією дією може або додати до числа на дошцi 2,або помножити число на дошцi на 2 i записати результат .Яке,iз запропонованих у вiдповiдях чисел вiн не зможе отрим - вопрос №2687450

Яке,iз запропонованих у вiдповiдях чисел вiн не зможе отримати?

Ответы

Во-первых, пишите условие полностью.

Во-вторых, просматривайте решенные задачи, даже если они на иностранном языке))) www.liveexpert.ru/topic/view/2684526-na-doske-napisano-chislo-odnim-dejstviem-mozhna-ili-dobavit-do-chisla-na-doske-ili-umnozhit-chislo-na-doske-na-i-zapisat-rezultat-kakoe-iz?f=myall